Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 16.7.2024, svátek má: Luboš

Ochrana osobních údajů

 

Zpracování osobních údajů pro zasílání newsletteru

 

1.1. V případě zájmu návštěvníka webových stránek o zasílání newsletteru a dalších reklamních sdělení, bude Krajský úřad Jihomoravského kraje, odbor sociálních věcí, za těmito účely zpracovávat, na základě souhlasu, poskytnuté osobní údaje takovéhoto návštěvníka, a to vždy minimálně v rozsahu e-mailové adresy. Pokud poskytne návštěvník Krajskému úřadu Jihomoravského kraje, odboru sociálních věcí rovněž své identifikační údaje (jméno, příjmení, organizace, pracovní pozice, telefon, e-mailovou adresu) při přihlášení na semináře a další akce, bude Krajský úřad Jihomoravského kraje, odbor sociálních věcí, za uvedenými účely zpracovávat i tyto údaje.

 

1.2. Osobní údaje návštěvníka začne Krajský úřad Jihomoravského kraje, odbor sociálních věcí, zpracovávat až poté, co návštěvník vyplní do příslušného formuláře pro zasílání newsletteru nebo přihlašovacího formuláře na semináře a další akce, své údaje a následně registraci potvrdí odpovědí dle instrukce v doručené e-mailové zprávě. Nebude-li registrace potvrzena, budou údaje zadané návštěvníkem do formuláře bez zbytečného odkladu zlikvidovány.

 

1.3. Poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány do doby odvolání uděleného souhlasu. Samotné zpracování poskytnutých osobních údajů bude provádět Krajský úřad Jihomoravského kraje, odbor sociálních věcí sám, anebo tímto pověří třetí osobu, společnost Raab Computer, s.r.o., u které jsou tyto webové stránky hostovány.

 

Souhlas s tímto zpracováním osobních údajů (včetně zpracování údajů správcem webu Raab Computer, s.r.o.) je zcela dobrovolný, a může být kdykoli odvolán, a to jak zasláním oznámení o odvolání souhlasu písemně na adresu sídla Krajského úřadu Jihomoravského kraje, odboru sociálních věcí (viz kontakty JMK), tak také kliknutím na odhlašovací link v každém newsletteru. Bez udělení souhlasu není zasílání reklamních sdělení Krajského úřadu Jihomoravského kraje, odboru sociálních věcí možné.

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png