Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 25.9.2023, svátek má: Zlata

Seminář "Sociální inovace - nová řešení sociálních problémů a nevyužitých příležitostí"

 

Datum: 18.06.2014 
Čas: 9:00 - 13:30
Místo konání akce:

Administrativní a školicí centrum JMK, Brno, Cejl 73, č. 117 (aula)

Organizátor (subjekt): Jihomoravský kraj
Kontaktní osoba: Mgr. Bořivoj Sekanina 
E-mail:  
Telefon: 541 651 424 
Partneři akce:  
Více informací na:  
Registrace předem: ANO do 15.06.2014

 

Popis akce:

Vítáni jsou všichni zájemci o téma sociálních inovací, tedy o nová řešení přetrvávajících sociálních problémů nebo využití otevřených příležitostí. Sociální inovace představují stále ještě neusazené a tím zajímavější téma, které stojí za to poznat blíže – ať už pro rozvoj vlastních inovačních schopností, nebo pro jejich účinnou podporu. Seminář Vás seznámí se základními pojmy sociálních inovací a inovačními postupy, s domácími i zahraničními příklady sociálních inovací a způsoby jejich hodnocení. Sociální inovace jsou otevřeny pro každého, každý může být inovátorem a zároveň vytvářet společenský užitek.

 

Program:

08:30 – 09:00 registrace

09:00 – 11:00 1. blok

11:00 – 11:30 přestávka

11:30 – 13:30 2. blok

 

Přednášející:

Anna Kadeřábková (Doc., Ing., Ph.D.) – ředitelka Centra inovačních studií VŠEM v Praze, členka poroty mezinárodní ceny pro sociální inovace SozialMarie, členka Týmu specialistů pro politiky inovací a konkurenceschopnosti EHK OSN v Ženevě, inovační konzultantka Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Zabývá se analýzou a hodnocením inovační výkonnosti a jejích faktorů.

 

Inovace jsou klíčovým zdrojem společenského a ekonomického rozvoje. Centrum inovačních studií VŠEM zkoumá typy, faktory a efekty inovační výkonnosti od technických a podnikových inovací po sociální a společenské inovace, od mikro po makro úroveň.

Zdroj: Inovace VŠEM.cz

 

 

 

Registrační formulář

 

Na tuto akci se již není možné přihlásit.

 

 

 

 

 

Stáhnout soubor pro import akce do kalendáře

 

 

Zpět
logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png