Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 18.8.2022, svátek má: Helena

Město Kyjov - příklady dobré praxe

05.02.2014

 

Město Kyjov nabízí širokou škálu služeb pro rodiny a stále se snaží zlepšovat podmínky pro život ve městě napříč všemi generacemi. Přestože město Kyjov nemá zpracovanou koncepci rodinné politiky, neznamená to, že by jí nebyla věnována patřičná pozornost.

 

Problematika rodin je řešena například v rámci komunitního plánování sociálních služeb (Oblast podpory a péče pro děti do 26 let, rodinu fungující a rodinu v problémech, osoby v krizi a osoby ohrožené sociálním vyloučením) a v širším pojetí v rámci Strategického plánu rozvoje města Kyjova (vzdělávání, volnočasové aktivity, životní prostředí, zdravotnictví, atd.). Kromě městem zřizovaných zařízení poskytujících služby pro rodiny (MŠ, ZŠ, ZUŠ, Centrum sociálních služeb Kyjov, p.o. města Kyjova, veřejná sportoviště, Městská knihovna Kyjov, Městské kulturní středisko Kyjov), realizují pro-rodinné aktivity ve městě Kyjově také nestátní neziskové organizace či příspěvkové organizace Jihomoravského kraje. Neziskový sektor má v rodinné politice města Kyjova nezastupitelné místo a město jej podporuje zejména formou dotací nebo nabídkou vhodných prostor pro jejich činnost.

 

Rádi bychom Vám představili některé ze služeb a aktivit zacílených na rodiny, které město Kyjov realizuje nebo se podílí na jejich realizaci.

 

Více informací naleznete v přiloženém dokumentu zde.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png seniorpoint_logo_podelne.jpg logo.jpg logo_audit_ffc.png partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg