Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 24.5.2024, svátek má: Jana

V letošním roce audit proběhne v šestnácti obcích a městech

07.02.2024

 

Od ledna letošního roku Jihomoravský kraj podepisuje s obcemi Dohody o účasti na auditu familyfriendlycommunity. Do projektu vstupuje šestnáct obcí, měst a městských částí Brna, které do listopadu zrealizují celý proces auditu. Mezi důležité kroky, které budou realizovány, se řadí: publicita auditu v obci, sestavení pracovní skupiny, uspořádání veřejného hodnoticího a plánovacího workshopu, sběr podnětů od občanů, výběr a schválení opatření voleným orgánem obce, které se realizují další tři roky. Po úspěšném absolvování celého procesu obec obdrží základní certifikát. Jihomoravský kraj na úvod poskytuje obcím šanon s dokumentací, propagační předměty pro projektovou skupinu a publicitu na webu auditu. 

 

Jak projekt v jednotlivých obcích postupuje v průběhu roku kupředu můžete sledovat na stránkách městské části Brno-Bosonohy, Brno-sever, města Hodonín, Ivančice, Mikulov, Moravský Krumlov, Pohořelice a Zbýšov, obcí Kanice, Kostelec, Křižanovice, Moravský Písek, Novosedly, Popovice, Šošůvka a Vysočany.

 

V případě zájmu o zapojení do auditu v Jihomoravském kraji je možné vyplnit kontaktní formulář: https://www.affc-jmk.cz/cs/kontaktni-formular. Seminář pro další zájemce se uskuteční po letošních letních prázdninách.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png