Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 22.4.2024, svátek má: Evženie

Konference Age management v Jihomoravském kraji

16.11.2023

 

Jihomoravský kraj, ve spolupráci s Age Management z.s. a Asociací nestátních neziskových organizací Jihomoravského kraje, pořádá konferenci Age management v Jihomoravském kraji. Konference se koná v Administrativním a školicím centru, Cejl 73, dne 13. 12. 2023. Přihlásit se můžete do 11. 12. 2023 na https://www.rodinnapolitika.cz/registrace.html.

 

Konference je určena všem zaměstnavatelům, NNO, příspěvkovým organizacím měst a obcí, HR manažerům a personalistům apod.

 

Age management nabízí komplexní přístup k řešení demografické situace formou řízení jednotlivých faktorů pracovní schopnosti. Udržení pracovní schopnosti je totiž klíčové pro úspěšné uplatnění na trhu práce v jakékoli životní fázi. Pro udržení pracovní schopnosti je důležité, aby zaměstnanci pracovali kvalifikovaně, motivovaně a zdravě v každém věku. (zdroj: https://www.agemanagement.cz/)

 

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png