Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 22.6.2024, svátek má: Pavla

Soutěž Obec přátelská rodině a seniorům 2023

02.02.2023

 

Odbor inspekcí, výkonu akreditací, financování v oblasti sociálních služeb, sociálněprávní ochrany dětí a sociální práce Ministerstva práce a sociálních věcí ČR ke dni 24. ledna 2023 soutěž Obec přátelská rodině a seniorům 2023.

 

Žádosti o poskytnutí neinvestiční dotace (přihlášky) je možné zasílat do 10. března 2023. Je nutné dodržet platnou Metodiku a postupy dle aktuálního znění. Předkládání vyplněných Žádostí o dotaci bude probíhat pouze zasláním všech potřebných dokumentů do datové schránky s následujícím označením:

 

K rukám: odbor 26
Předmět zprávy: Obec přátelská rodině a seniorům 2023 – název obce.

 

Současně je žadatel povinen informovat vyhlašovatele o podání žádosti prostřednictvím e-mailu na adresu soutez@mpsv.cz. Oddělení financování sociálních služeb sociální práce a SPOD bude žadatelům plně k dispozici pro telefonické konzultace, osobní konzultace po předchozí domluvě a rovněž emailové konzultace.

 

Kontakty na pracovníky:

Mgr. Dominika Horáková, DiS. (dominika.horakova@mpsv.cz)

Oddělení metodické podpory (soutez@mpsv.cz)

 

 

V pondělí 13. února 2023 od 9:30 do 12 hodin se uskuteční seminář k soutěži „Obec přátelská rodině a seniorům 2023“. Tématem semináře bude nová metodika Ministerstva práce a sociálních věcí pro poskytnutí neinvestiční dotace ze státního rozpočtu v soutěži Obec přátelská rodině a seniorům pro rok 2023. Seminář proběhne online formou. Přihlášení je možné prostřednictvím e-mailu soutez@mpsv.cz do pátku 10. února 2023.

 

Zdroj: www.mpsv.cz 

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png