Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 22.4.2024, svátek má: Evženie

Setkání koordinátorů rodinné politiky obcí 2022

07.11.2022

 

Dne 3. listopadu 2022 se uskutečnilo setkání koordinátorů rodinné politiky obcí. V úvodu představila ředitelka Kateřina Petrášová, a její kolegyně Mariana Zbořilová, činnost Regionální dobrovolnické centrum Jihomoravského kraje. Náplní jejich aktivit je koordinace dobrovolníků, síťování, přednášky na školách, akce pro veřejnost, vzdělávání, organizace dobrovolnictví v zahraničí a v České republice na workcampech. Dobrovolnické centrum se aktuálně bude zaměřovat na rozšíření dobrovolnictví do regionu kraje, navázání spolupráce s obcemi, propojování s dobrovolníky a mapování potřeb obcí.

 

V roce 2021 získala obec Zbraslav 1. místo v soutěži Obec přátelská seniorům v kategorii II. Prezentaci aktivit v obci pro a se seniory představila Daniela Vaňková.

 

Zástupci obcí a měst byli pozváni na úvodní seminář k auditu familyfriendlycommunity, který se bude konat 24. listopadu 2022 v učebně č. 121 Krajského úřadu na Cejlu 73 v Brně od 9:00 do 12:00 hodin. Účast zástupce obce je nezbytnou podmínkou pro zapojení obce do auditu! Na seminář je nutné se přihlásit na www.rodinnapolitika.cz/registrace.html do 22. 11. 2022.

 

Zazněly také další informace z rodinné a seniorské politiky Jihomoravského kraje, podněty ke správnému vyúčtování dotací, kampaně připravované pro rok 2023 a příklady dobré praxe obcí.

 

Prezentace:

 

Užitečné odkazy:

 

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png