Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 10.6.2023, svátek má: Gita

Prázdninové putování s Rodinnými pasy 2022

12.08.2022

 

Od začátku prázdnin se rodiny s dětmi mohou zapojit do letní soutěže Prázdninové putování s Rodinnými pasy. Opět je připraveno sedm soutěžních tras, na kterých zjistíte odpovědi na soutěžní otázky. Soutěžit můžete ještě do konce srpna!

 

Letošní cenou je rodinný pobyt v Pekle Čertovina na dvě noci pro čtyři osoby. Toto unikátní ubytování v Pekle Čertovina nenajdete nikde jinde na světě. Zažijete originální ubytování v ručně vymalovaných pokojích, které jsou vyzdobeny krásnými řemeslnými pracemi uměleckých truhlářů. Hotel Kocourkov má šestnáct tematických pokojů a je součástí resortu Peklo. V okolí hotelu najdete atraktivní místa pro výlety, které zpestří váš rodinný pobyt.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg