Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 27.2.2024, svátek má: Alexandr

Vyšlo letní číslo Rodinky

02.06.2022

 

V rámci projektu Rodinné pasy vyšlo nové vydání časopisu Rodinka a katalogu nadstandardních slev, které byly rozeslány rodinám v elektronické podobě. Jelikož jdeme s dobou, proto můžete mít magazíny neustále při sobě ve své mobilní aplikaci. Těšit se můžete na spoustu zajímavého čtení a tvoření pro děti. Pro každou rodinu je jednotlivý slevový kupón možné použít pouze jednou a je platný s předložením vašeho Rodinného pasu u pokladny nebo v e-shopu daného poskytovatele slev. 

A co vás čeká? Mnoho možností, jak si společně užít spoustu zábavy, dobrodružství, nezapomenutelných a sladkých chvil a nezničit si přitom svoji peněženku. A co ještě? Opět jsme rozšířili nabídku a zaměřili jsme se na to, co vás baví nejvíce.

Přejeme vám příjemné čtení, prima zážitky s Rodinnými pasy a ať máte vydařené léto!

Nezapomeňte, že slevy projektu Rodinné pasy můžete využívat u poskytovatelů v celé České republice. Úplný seznam poskytovatelů najdete na webu www.rodinnepasy.cz nebo jednoduše v mobilní aplikaci Rodinné pasy.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png