Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 24.5.2022, svátek má: Jana

Pro další zájemce se uskuteční seminář

03.09.2021

 

Pro nové zájemce se uskuteční úvodní seminář k auditu familyfriendlycommunity 23. září 2021 v budově Krajského úřadu na Žerotínově náměstí v Brně od 9:00 do 12:00 hodin v místnosti č. 240. Je určen pro obce, představitele samospráv a zaměstnance úřadů. Účastníci se dozví jaké jsou přínosy auditu pro obec, co Jihomoravský kraj nabízí a jak se na úhradě nákladů podílí, co požaduje v rámci spolupráce a prostor bude také pro dotazy. Na seminář je nutné se přihlásit na www.rodinnapolitika.cz/registrace.html do 21. 9. 2021. Účast zástupce obce na tomto semináři je nezbytnou podmínkou pro zapojení obce do auditu!


Audit familyfriendlycommunity je výborným nástrojem, který podporuje participaci občanů na veřejné správě, vede ke zmapování existující pro-rodinných a mezigeneračních aktivit a k získání nových podnětů a nápadů od občanů. Prostřednictvím auditu podporujeme rozvoj komunální rodinné politiky.

 

Více informací k auditu naleznete na webu www.affc.cz.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png seniorpoint_logo_podelne.jpg logo.jpg logo_audit_ffc.png partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg