Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 22.4.2024, svátek má: Evženie

Jihomoravský kraj se opět připojuje k Týdnu pro rodinu

10.05.2021

 

Rodinná pohoda není náhoda. Tak zní motto 13. ročníku Týdne pro rodinu, který se koná po celé republice od 8. do 16. května. V rámci něj se konají nejrůznější akce, jejichž cílem je podpořit soužití rodin. Jihomoravský kraj se k akci již tradičně připojuje. Letošní ročník jsme navíc ozvláštnili soutěží.

„Rodina není něco automatického, všichni víme, že vztahy potřebují mnoho péče, respektu a také tolerance. I tady může hrát velkou roli kraj. Proto mě těší nejen to, že se zapojujeme do akce Týden pro rodinu, ale že do oblasti rodinné politiky Jihomoravský kraj investuje letos i více financí a energie,“ uvedla radní pro oblasti sociální a rodinné politiky Jana Leitnerová.

„Všichni jsme si vždycky přáli, abychom spolu v rodinách mohli trávit více času. A poslední rok ukázal, že když jsme spolu byli opravdu hodně a často na malém prostoru, tak rodinná pohoda je něco, co potřebuje velké úsilí. Díky všem organizátorům Týdne pro rodinu, že na tohle téma upozorňují,“ řekl hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich.

„K rodinné pohodě mnohdy přispívají i prorodinné organizace se svými pestrými programy. Ještě před samotným zahájením Týdne pro rodinu jsme vyhlásili pro tyto organizace soutěž o motivační videa Jak si udržet rodinnou pohodu, abychom poukázali na jejich významnou roli. V průběhu tohoto týdne budeme vybraná videa zveřejňovat na FB profilu rodinné politiky. Vybraní soutěžící získají poukázky na nákup krásných hraček vyrobených v chráněných dílnách,“ doplnila Jana Pízová, referentka rodinné politiky.
 
Akce konané v rámci Týdne pro rodinu najdete na www.tydenprorodinu.cz.
 
Zdroj: www.jmk.cz
 

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png