Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 27.2.2024, svátek má: Alexandr

Harmonizace při opatrování dětí – Harmonisierung bei der Kinderpflege

30.01.2014

 

UKONČEN
Cíl projektu

Cílem projektu je pomoci rodičům v orientaci při volbě optimální formy péče o jejich dítě, nastavení podmínek lepší dostupnosti a možnosti jednotlivých forem péče o dítě a jejich začlenění do systému.

Nositelem projektu je Společně, o.p.s.

 

Aktivity vedoucí k naplnění základního cíle:

  • Vytvoření webových stránek se soustředěnou nabídkou služeb péče o dítě – www.spolecnedetem.cz.
  • Pořádání konferencí a workshopů se zaměřením na charakteristiku a možnosti jednotlivých forem péče o dítě.
  • Mezinárodní výměna – výměna pracovníků a pracovnic zařízení a služeb včetně těch, kteří plánují do této oblasti profesně vstoupit, a to z Jihomoravského kraje, Kraje Vysočina a Dolního Rakouska s možností účasti zástupců neziskových organizací na exkurzích u zahraničního partnera projektu.
  • Návrhy na změny v oblasti péče o dítě včetně legislativních úprav – budou zpracovány poznatky, které vzešly z diskuzí, mezinárodních výměn a konferencí v průběhu projektu a jsou uskutečnitelné bez legislativních úprav. Možná řešení budou konzultována s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR v rámci možnosti legislativních návrhů.

 

eu_etc_spolecne.jpg

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png