Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 22.6.2024, svátek má: Pavla

Týden pro rodinu 2021

01.04.2021

 

Cílem 13. ročníku Týdne pro rodinu s mottem: „Rodinná pohoda není náhoda" je ocenit úsilí, které je do rodinných vztahů investováno. Žít v rodině není volnočasová aktivita. Vytvářet vztahy je pěkná „fuška": vztahy potřebují motivaci, trpělivost, vzory a také vzdělávání. Možná úskalí se dají překonávat. Jinak řečeno, má-li nám být v rodině a mezilidských vztazích hezky, je třeba na nich pracovat, vyhradit si čas na sebe a zkrášlovat to, co mezi sebou žijeme. Štěstí přeje připraveným!

 

Týden pro rodinu (TPR) je krásnou oslavou toho nejcennějšího, co máme – rodiny. Vyhlašovatelem je Rodinný svaz ČR, s významnou spoluúčastí některých krajů, měst, městských částí a obcí. Každoročně upozorňujeme na hodnoty a přání rodin a současně na úskalí, která tyto hodnoty ohrožují. TPR je vždy provázen bohatou nabídkou aktivit pro rodiny a náměty k obohacení rodinného života. Program vytvářejí členové Rodinného svaz ČR, kterými jsou centra pro rodinu a také další organizace, které se k Týdnu připojí.

 

Zeptej se vašich, proč jsou spolu – chceme vyzvat mladé lidi a děti, aby se rodičů zeptali: „Proč jste spolu?" a pokud budou rodiče souhlasit, natočí je na video a pošlou na info@rodinnysvaz.czZasláním videa vyjadřujete souhlas s jeho uveřejněním na www.rodinnysvaz.cz a FB Rodinný svaz ČR, na www.tydenprorodinu.cz a na Twitteru Rodinného svazu ČR. Těšíme se na obohacení letošního Týdne pro rodinu vašimi náměty k realizaci nebo i účastí!

 

Zdroj: www.tydenprorodinu.cz

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png