Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 25.9.2023, svátek má: Zlata

Hejtman podepsal novou licenční smlouvu

01.10.2020

 

Hejtman Bohumil Šimek podepsal v úterý 29. září 2020 licenční smlouvu se zástupci z Rakouska, která umožňuje Jihomoravskému kraji provádět v obcích a městech audit familyfriendlycommunity v následujících pěti letech. Tím jsou vyhodnocována a oceňována ta vedení měst a obcí, která vyvíjejí aktivity přátelské k rodině. Spolu s jihomoravským hejtmanem přidala podpis pod licenční smlouvu za poskytovatele licence Familie & Beruf Management GmbH jednatelka této organizace Elisabeth Wenzl.

 

Audit familyfriendlycommunity je v Jihomoravském kraji realizován od roku 2015. Tato aktivita je zahrnuta v nové Koncepci rodinné politiky pro všechny generace na období 2020-2030. Licenční smlouva je uzavírána na 5 let. Novinkou nyní podepsaného memoranda je oprávnění Jihomoravského kraje poskytovat tento nástroj podpory rodinné politiky v obcích dalším krajům v rámci České republiky. Jihomoravský kraj se tímto stává národním realizátorem tohoto auditu - bude udělovat sublicence dalším krajům, poskytovat metodickou podporu, využití webu auditu www.affc.cz pro účely prezentace jejich aktivit, podporu při školení obcí na seminářích, a bude také kontrolovat dodržování podmínek plnění smlouvy.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png