Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 18.8.2022, svátek má: Helena

Letní číslo Rodinky 2020

05.06.2020

 

Letní vydání časopisu Rodinka v elektronické formě je již na webu Rodinných pasů. V aktuálním vydání najdete mimo jiné tipy na rodinné výlety, na které můžete čerpat zvýhodněné ceny na vstupné. Časopis Rodinka si můžete přečíst také v mobilní aplikaci Rodinné pasy.

 

SLEVOVÉ KUPÓNY DO KAŽDÉ AKTIVNÍ RODINY

V rámci projektu Rodinné pasy jsou pro vás připravené slevové kupóny, které udělají radost celé rodině. Využijte zajímavé slevy na vstupné třeba do vědeckého parku Vida! science centrum, do Jungle Parku nebo se společně vydejte do muzea strašidel. Katalog nadstandardních slev budeme od letošního roku vydávat pouze v elektronické verzi. Po vzoru ekologů se i my snažíme kladně přispět k životnímu prostředí, neplýtvat zdroji na výrobu papíru, především vodou. Věříme, že si tuto formu slevových kupónů brzo oblíbíte.


Kupóny najdete na webových stránkách www.rodinnepasy.cz a také ve své mobilní aplikaci, která vás na Katalog slev nasměruje. Každý slevový kupón si můžete vytisknout a použít pouze jednou. Kupón je platný s předložením vašeho Rodinného pasu u pokladny daného poskytovatele slev. Přejeme Vám příjemné cestování a letní radovánky nejen s Rodinnými pasy.

 

Zdroj: www.rodinnepasy.cz

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png seniorpoint_logo_podelne.jpg logo.jpg logo_audit_ffc.png partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg