Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 10.6.2023, svátek má: Gita

Týdny pro rodinu 2020

06.04.2020

 

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

Rodinný svaz ČR z.s. vyhlašuje Týdny pro rodinu 2020. V důsledku koronavirové pandemie nabízí prostřednictvím svých členských center pro rodinu programy dostupné všem – elektronickou formou. Cílí na rodiny s dětmi, seniory, snoubence, manžele i osamělé. Děkuje složkám IZS za obětavost. Letošní 13. ročník už tradičního Týdne pro rodinu se v těchto dnech, v důsledku pandemie, proměnil na Týdny pro rodinu.

 

Vzhledem k izolaci mnohých seniorů a dalších nemocných zve k celostátní iniciativě Dopis pro dědečka, Dopis pro babičku, kdy rodiny s dětmi mohou napsat dopis a nakreslit obrázek pro neznámé seniory. „S velkým obdivem a vděčností sledujeme už několik týdnů úsilí zdravotníků, záchranářů, pracovníků v sociálních službách. Díky za vaši nesmírnou obětavost!“, vzkazuje předseda Rodinného svazu Jan Zajíček.


Rodinný svaz sdružuje převážně centra pro rodinu v České republice, které, za běžných okolností, spolupracují s rodinami na kvalitních vztazích. Přímá komunikace teď s lidmi není možná, vytvářejí nabídku pro manžele, rodiny s dětmi, seniory, snoubence i osamělé formou poradenství, elearningových programů, vzdělávacích a tvořivých aktivity. 

 

Jan Zajíček, předseda Rodinný svaz ČR z.s., info@rodinnysvaz.cz, +420 733 598 575.

 

 

Zdroj: www.rodinnysvaz.cz

 

dopis.jpg

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg