Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 30.7.2021, svátek má: Bořivoj

Dotační program „Podpora posilování rodičovských kompetencí, mezigeneračního soužití a prevence sociálního vyloučení rodičů pečujících o děti“ pro rok 2013

28.01.2014

 

Rada Jihomoravského kraje schválila dne 7. 2. 2013 dotační program „Podpora posilování rodičovských kompetencí, mezigeneračního soužití a prevence sociálního vyloučení rodičů pečujících o děti“ pro rok 2013.

 

Cílem dotačního programu je podpora organizací a jejich projektů zaměřených na práci s rodinami, mezigenerační soužití, volnočasové a osvětově-vzdělávací aktivity pro rodiče pečující o děti, zejména předškolního věku, za účelem posilování rodičovských kompetencí a prevence sociálního vyloučení v důsledku dlouhodobější sociální izolace.

 

Poskytnutí dotací schválila Rada Jihomoravského kraje dne 18. 4. 2013, resp. Zastupitelstvo Jihomoravského kraje dne 25. 4. 2013. Výsledky jsou zveřejněny na Dotačním portálu Krajského úřadu Jihomoravského kraje – odkaz zde.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png seniorpoint_logo_podelne.jpg logo.jpg logo_audit_ffc.png partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg