Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 24.5.2024, svátek má: Jana

Týden pro rodinu 2019 odstartoval

13.05.2019

 

Jihomoravský kraj se již tradičně účastní oslav Mezinárodního dne rodiny, a to v rámci celostátního Týdne pro rodinu. Ústředním mottem letošního 12. ročníku je Rodina má cenu. Seriál akcí v Jihomoravském kraji v pondělí 13. května 2019 zahájil v prostorách brněnského sídla krajského úřadu vernisáží stejnojmenné výstavy náměstek hejtmana Marek Šlapal. Současně byla vyhlášena sbírka potřeb pro Family pointy: kojící polštáře, časopisy pro rodiče i děti, hračky, knihy, výtvarné a hygienické potřeby pro malé děti.

 

Týden pro rodinu je každoročně vyhlašován Rodinným svazem (dříve Asociace center pro rodiny) tak, aby zahrnoval 15. květen – den, který byl OSN vyhlášen Mezinárodním dnem rodiny. Více informací k Týdnu pro rodinu naleznete na webu https://www.tydenprorodinu.cz/.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png