Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 22.6.2024, svátek má: Pavla

Family Point

21.01.2014

 

Historie

První Family Pointy, financované z výhry Obec přátelská rodině Statutárního města Brna v kategorii měst nad 50.000 obyvatel za rok 2008, vznikaly na území města Brna v roce 2009. Na podzim téhož roku se stal Jihomoravský kraj partnerem projektu a následující rok začal podporovat rozvoj Family Pointů na území celého kraje.

 

Cíl

Smyslem projektu je zkvalitňování životních podmínek rodin na území Jihomoravského kraje, prostřednictvím nově budované sítě tzv. Family Pointů.

 

Popis projektu

Family Point je místo přátelská rodině, které bezplatně poskytuje:

  • informace, nasměrování a pomoc v oblastech života rodin,
  • možnost přebalení a nakrmení dětí,
  • dětský koutek,
  • prostor pro setkávání.

 

Součástí projektu je zajišťováni webové stránky http://www.familypoint.cz/, kde naleznete aktuální seznam všech Family Pointů a také zde získáte mnoho tipů na různé služby a aktivity pro rodiny.

 

Více informací

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.familypoint.cz

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png