Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 6.12.2023, svátek má: Mikuláš

Platforma se věnovala problematice seniorů

10.01.2018

 

O přípravě kulatého stolu s názvem Stárnutí ve zdraví nebo o oblastech pro koncepci seniorské politiky v regionu jednali v úterý 9. ledna 2018 účastníci 2. zasedání platformy Jihomoravského kraje v rámci projektu Politika stárnutí na krajích. Přítomné v prostorách brněnského sídla krajského úřadu přivítal náměstek hejtmana Marek Šlapal.

 

Jihomoravský kraj se zapojil do spolupráce na projektu Politika stárnutí na krajích s Ministerstvem práce a sociálních věcí na základě memoranda o spolupráci z roku 2016. Projekt propaguje aktivní stárnutí - s důrazem na péči o vlastní zdravotní stav, snahu zapojit se do veřejného dění, zájem o další sebevzdělávání nebo rozvoj volnočasových aktivit seniorů. Na straně druhé se zaměřuje také na prevenci diskriminace na základě věku a předcházení sociálnímu vyloučení seniorů.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png