Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 18.4.2021, svátek má: Valérie

Uskutečnila se konference na téma Hledáme své kořeny

24.11.2017

 

Konference "Hledáme své kořeny" se uskutečnila 16. listopadu 2017 v hotelu Continental v Brně. Byla pořádána v rámci rodinné politiky Jihomoravského kraje a tematicky navazovala na Týden pro rodinu, který se uskutečnil v květnu 2017 se stejným mottem. Hlavním smyslem konference bylo poukázat na důležitost rodinných vazeb a mezigeneračních vztahů, které podporujeme v rámci rodinné politiky prostřednictvím různých projektů. Neméně důležité je znát kořeny nejen své rodiny, ale i společnosti, ve které žijeme, a jak nás tyto vazby mohou ovlivnit. Příspěvky prezentujících byly zaměřené nejen na oblast rodiny a mezigeneračních vztahů v ní, ale i na oblast kulturního a společenského vlivu napříč generacemi. Zajímavým pohledem přispěla i mládež ze středních škol v diskusním panelu.

 

Prezentace přednášejících:

 

Konference byla pořádána v rámci projektu „Sbližujeme generace a aktivně stárneme v Jihomoravském kraji“. Projekt je spolufinancován ze státního rozpočtu České republiky, prostřednictvím Ministerstva práce a sociálních věcí.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png seniorpoint_logo_podelne.jpg logo.jpg logo_audit_ffc.png partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg