Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 22.4.2024, svátek má: Evženie

Kraj předal 7 certifikátů obcím podporující zlepšování podmínek života rodin

23.05.2017

 

Prvních sedm statečných obcí získalo na jižní Moravě certifikát auditu familyfriendlycommunity. Nevšední premiéra předání těchto certifikátů se konala ve čtvrtek 18. května 2017 v prostorách brněnské Vily Löw-Beer za účasti náměstka hejtmana Martina Malečka. Nejenže je Česká republika první zemí, která se auditem inspirovala u svých rakouských sousedů, ale jižní Morava je úplně prvním krajem z celé republiky, který se do implementace zapojil. Cílem auditu je pomáhat při vytváření přívětivého prostředí pro rodiny. Akce se zúčastnily také zástupkyně Familie&Beruf Management GmbH pí Elisabeth Wenzl, jednatelka organizace a pí Laura Hartig-Girardoni, koordinátorka auditu v Rakousku.

 

V roce 2015 byla zavedena pilotní verze auditu, o kterou mělo zájem 7 obcí a měst: Boskovice, Brno-sever, Hodonín, Moravany (okres Brno-venkov), Moravský Krumlov, Slavkov u Brna, Vilémovice. Právě jejich představitelé byli oceněni základním certifikátem. Do dalšího pokračování auditu se zatím zapojilo 9 dalších obcí a měst.

 

Další fotografie a informace o naleznete na webu auditu familyfriendlycommunity zde.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png