Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 15.5.2021, svátek má: Žofie

Soutěž Společnost přátelská rodině

27.06.2016

 

Síť mateřských center již po jedenácté vybízí společnosti, aby se přihlásily do soutěže Společnost přátelská rodině. Organizace tak mají příležitost bezplatně projít auditem a získat nejen certifikát, ale také cenná doporučení pro změny ve firemní kultuře. 26 dosud oceněných firem v Jihomoravském kraji získá zdravou konkurenci.

 

Krajské kolo soutěže proběhne letos pod záštitou náměstka hejtmana Ing. Romana Celého DiS. Firmy se mohou přihlásit do 15. 7. 2016, v průběhu července až října projdou procesem hodnocení. Zájemci o účast v soutěži dostanou dotazník a následně dojde k hodnocení na místě. Výsledky šetření posoudí odborná porota složená z expertů v oblasti personalistiky a rovných příležitostí.

 

Více informací naleznete v tiskové zprávě zde a v informacích o soutěži zde.

 

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png seniorpoint_logo_podelne.jpg logo.jpg logo_audit_ffc.png partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg