Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 24.5.2024, svátek má: Jana

Setkání maminek

17.05.2016

 

Ve čtvrtek 12. května 2016 se ve Středisku ekologické výchovy Hlídka v Brně na Špilberku uskutečnilo setkání zaměstnankyň Jihomoravského kraje zařazených do krajského úřadu, které jsou v současnosti na mateřské a rodičovské dovolené. Setkání proběhlo v rámci aktivit jihomoravského Týdne pro rodinu za účasti ředitelky krajského úřadu Věry Vojáčkové a náměstka hejtmana Romana Celého.

 

Pro maminky a jejich děti byl připraven program na téma zdravého životního stylu a fair trade. Ochutnaly zdravé smoothie koktejly z ovoce a zeleniny, děti si vyzkoušely simulovanou sklizeň kávových bobů a dozvěděly se, jaké další možnosti jim mateřské centrum v těsné blízkosti hradu Špilberk nabízí.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png