Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 16.7.2024, svátek má: Luboš

Začal Týden pro rodinu v Jihomoravském kraji

10.05.2016

 

V pondělí 9. května 2016 dopoledne odstartoval Týden pro rodinu v Jihomoravském kraji, který bude pokračovat do neděle 15. května 2016, na kterou připadá Mezinárodní den rodiny. V rámci tohoto týdne pořádají centra pro rodinu a další pro-rodinné organizace, které sdružuje Asociace center pro rodinu, různé aktivity zaměřené na rodiny. Úvodního slova se ujal náměstek hejtmana pro rodinnou politiku Roman Celý, který zmínil důležitost rodiny a mezigeneračních vztahů. Marie Oujezdská z Asociace center pro rodinu pak informovala o historii těchto týdnů pro rodinu a zmínila, že k tomuto týdnu také patří Chvíle pro přípitek, která má v rodinách pomoci k odpuštění, jež obnovuje nebo posiluje vzájemné vztahy. 

 

Zahájení bylo spojeno s prezentací dětských skupin podpořených dotací z rozpočtu JMK na výstavních panelech ve foyer Krajského úřadu Jihomoravského kraje v Brně na Žerotínově náměstí, doprovázelo je vystoupení dětí z firemní mateřské školy Lentilka. Výstava potrvá do 20. května 2016.

 

V rámci Týdne pro rodinu v Jihomoravském kraji jsou propagovány pro-rodinné aktivity Jihomoravského kraje i spolupracujících organizací, a to prostřednictvím mediální kampaně, tisku, propagačních materiálů apod. Přímo v budově Krajského úřadu se uskuteční také několik seminářů na téma rodiny, výchovy dětí či slučování rodinného a pracovního života, a to pro veřejnost i zaměstnance JMK. Více informací k programu, vč. možnosti přihlášení, a dále také seznam akcí, které pořádají další organizace v průběhu Týdne pro rodinu, jsou k dispozici na webových stránkách rodinné politiky.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png