Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 22.6.2024, svátek má: Pavla

Seminář Výchova je IN

05.05.2016

 

Jihomoravský kraj Vás zve na seminář pořádaný v rámci Týdne pro rodinu „VÝCHOVA JE INPro všechny rodiče, kteří hledají osvědčený recept na spokojenou atmosféru v rodině. Seminář se koná 13. 5. 2016, od 9 do 14 hodin, na Krajském úřadu JMK, Brno, Žerotínovo nám. 3, místnost č. 037.

 

Vychovávat dítě v dnešní době není snadné. Mnohé výchovné metody předchozích generací pro nás nejsou přijatelné a neoslovují nás. Jak tedy „správně“ vychovávat? Na tuto otázku hledá odpověď stále více rodičů, kteří sledují nejnovější trendy a přístupy ve výchově, zkoušejí různé zaručené rady, a přesto se často cítí nejistí, zmatení a hlavně unavení. S námi naleznete odpověď.

 

Zaregistrujte se na webových stránkách rodinné politiky Jihomoravského kraje http://www.rodinnapolitika.cz/registrace.html.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png