Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 25.9.2023, svátek má: Zlata

Workshop RE:START

05.05.2016

 

Jihomoravský kraj Vás zve na workshop RE:START pro rodiče před návratem do zaměstnání po rodičovské dovolené dne 11. 5. 2016 od 9 do 12 hodin v budově Krajského úřadu Jihomoravského kraje, Žerotínovo nám. 3, Brno, místnost č. 037.

 

Jste rodičem na RD nebo těsně po jejím ukončení a nemáte se kam vrátit do zaměstnání? Navštivte workshop, který Vám pomůže prostřednictvím různých zážitkových technik ve skupině 15-20 lidí nalézt vnitřní zdroje, odhalit své silné stránky, uvědomit si své vlastní představy, kam po rodičovské dál, a připravit se na návrat do pracovního procesu.

 

Zaregistrujte se na webových stránkách rodinné politiky Jihomoravského kraje http://www.rodinnapolitika.cz/registrace.html.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png