Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 10.6.2023, svátek má: Gita

Dotační program „Podpora rozvoje dětských skupin jako alternativních forem péče o předškolní děti“

31.07.2015

 

Rada Jihomoravského kraje schválila na své 111. schůzi dne 30. 7. 2015 nový dotační program „Podpora rozvoje dětských skupin jako alternativních forem péče o předškolní děti“ pro rok 2015.

 

Cílem dotačního programu je podpora alternativních a inovativních forem péče o předškolní děti umožňujících pečujícím rodičům realizovat svobodnou volbu ohledně míry jejich zapojení, resp. opětovného návratu na trh práce v souladu s Koncepcí rodinné politiky Jihomoravského kraje na období 2015-2019, opatření 2.2. V rámci dotačního programu bude podporováno poskytování služby péče o dítě v dětské skupině.

 

Výzva včetně dalších dokumentů k dotačnímu programu je zveřejněna na Dotačním portálu Jihomoravského kraje v sekci Sociální a rodinná politika, dotační program „Podpora rozvoje dětských skupin jako alternativních forem péče o předškolní děti“.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg