Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 18.4.2021, svátek má: Valérie

Proběhla konference na téma „Slaďování pracovního a osobního života“

11.02.2015

 

Závěrečná konference na téma „Slaďování pracovního a osobního  života“ proběhla dne 6. 2. 2015 v rámci projektu „Slaďování pracovního a rodinného života zaměstnanců JMK a jeho PO“, reg. číslo CZ.1.04/3.4.04/76.00192, který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR, jehož je Jihomoravský kraj partnerem, nositelem je příspěvková organizace kraje LUŽÁNKY - středisko volného. Konferenci zahájil náměstek hejtmana pro oblast rodinné politiky Roman Celý.

 

Projekt se zaměřuje na sladění podmínek pracovního a rodinného života zaměstnanců Jihomoravského kraje a příspěvkových organizací zřizovaných Jihomoravským krajem. Sleduje zlepšení přístupu zaměstnavatelů k zaměstnancům v pracovním poměru nebo na rodičovské dovolené s cílem uplatňování principu rovných příležitostí a současně zlepšení kvality poskytovaných veřejných služeb. Závěrečná konference poslouží jako vhodný nástroj k předání zkušeností a sdílení dobré praxe. Podrobnosti o projektu naleznete zde.

 

Prezentace z konference:

 

 

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png seniorpoint_logo_podelne.jpg logo.jpg logo_audit_ffc.png partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg