Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 23.5.2024, svátek má: Vladimír

Koncepce rodinné politiky Jihomoravského kraje na období 2015-2019

19.12.2014

 

Koncepce rodinné politiky Jihomoravského kraje na období 2015-2019 je zastřešujícím dokumentem, který má napomáhat zvýšení účinnosti již realizovaných aktivit a současně realizaci priorit uvedených ve věcné části tohoto dokumentu v oblasti rodinné politiky kraje. Koncepce rodinné politiky Jihomoravského kraje chce systematicky podpořit rodinu prostřednictvím vzájemně propojených priorit týkajících se všech oblastí života rodiny. Cílem je tzv. pro-rodinné klima, kdy se jednotlivé aktivity hodnotí z pohledu jejich přínosu pro rodinu, které je jedním z horizontálních témat kraje.

 

Koncepce se skládá z 5 priorit, 16 opatření a 61 jednotlivých aktivit. Priority Koncepce jsou: 

  1. Podpora vytváření vhodných životních podmínek pro fungování rodin a spoluvytváření prostředí příznivého rodině
  2. Slučitelnost rodiny a zaměstnání
  3. Podpora služeb pro rodiny
  4. Osvětově informační činnost
  5. Institucionální zabezpečení rodinné politiky

 

Dokument je stěžejním pilířem pro oblast rodinné politiky. Zastupitelstvem Jihomoravského kraje byl schválen dne 18. 12. 2014. Celé znění dokumentu naleznete zde.

 

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png