Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 24.5.2024, svátek má: Jana

Fotosoutěž o nejlepší rodinnou fotku

30.06.2014

 

Pod záštitou náměstka hejtmana Jihomoravského kraje Romana Celého vyhlašujeme fotosoutěž o nejlepší rodinné foto. Pošlete nám jednu letní fotografii s Vaší rodinou. Hodnocen bude nápad (50 %), zpracování fotografie (25 %) a počet členů a generací rodiny (25 %). Tři nejlepší fotografie budou oceněny hodnotnými zážitkovými cenami. O výsledku soutěže rozhodne odborná porota.

 

Soutěž probíhá od 1. července do půlnoci 31. srpna 2014. Soubor ve standardních grafických formátech (nejlépe .jpg) ve velikosti do 4 MB nám pošlete přes kontaktní formulář. Podmínkou je uvedení vašeho jména, příjmení, mailu a bydliště. Do soutěže se mohou přihlásit osoby s trvalým bydlištěm na území Jihomoravského kraje. Po zaslání fotografie prochází schvalovacím procesem a do 2 dnů bude fotka uveřejněna na webových stránkách a Facebooku.

 

Pokud se chcete zapojit do naší soutěže, můžete svou fotografii od 1. 7. 2014 do 31. 7. 2014 poslat pomocí tohoto formuláře.

 

Odesláním kontaktního formuláře soutěžící souhlasí s použitím fotografie na webových a facebookových stránkách RP JMK, dále souhlasí s dalším využitím fotografie pro účely Jihomoravského kraje. Pořadatel soutěže se zavazuje chránit soukromí a zajistit ochranu osobních údajů soutěžícího podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png