Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 27.2.2024, svátek má: Alexandr

Senior Pas

19.01.2014

 

Historie

Projekt byl spuštěn na podzim roku 2010 v Jihomoravském kraji. V současné době je projekt rozšířen i do Kraje Vysočina a Olomouckého kraje.

 

Cíl

Cílem projektu je vytvoření a realizace systému poskytování slev a dalších výhod občanům nad 55 let. Podobně jako u projektu Rodinné pasy je na jedné straně snaha získat co největší počet poskytovatelů slev (vytvoření sítě nabídky), na straně druhé zapojit maximální počet lidí, kteří mohou čerpat výhody slevového systému. Čerpání slevových výhod by tak mělo přimět seniory i k aktivnímu způsobu života.

 

Popis projektu

Po zaregistrování do projektu, obdrží registrovaný kartu obdobou kreditní kartě, na základě které může čerpat slevu na služby či výrobky z uceleného a jednotného systému slev. Nabízené slevy ve výši 5 – 50 % jsou primárně zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy. Zapojení do projektu je bezplatné.

 

Cílová skupina

Projekt je určen osobám od 55 let s trvalým bydlištěm na území Jihomoravského kraje.

 

Více informací (vč. možnosti registrace)

Bližší informace naleznete na webových stránkách www.seniorpasy.cz.


Senior Pas

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png