Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 16.7.2024, svátek má: Luboš

Rodinné pasy

19.01.2014

 

Historie

Projekt byl spuštěn v roce 2006 v Jihomoravském kraji, ke kterému se postupně připojovaly i další kraje. Na podzim téhož roku se připojil kraj Vysočina a v letních měsících roku 2007 také Olomoucký kraj. V roce 2008 se projekt rozšířil do Pardubického a Ústeckého kraje. Od léta 2009 projekt funguje také v Královéhradeckém kraji Do projektu je zapojeno i město Kroměříž.

 

Od roku 2014 do roku 2016 je realizátorem projektu firma VERTIGO CZ.

 

Cíl

Cílem projektu je vytvoření a realizace systému poskytování slev a dalších výhod rodinám. Na jedné straně je snaha získat co největší počet poskytovatelů slev (vytvoření sítě nabídky), na straně druhé zapojit maximální počet rodin (vytvoření databáze rodin), které mohou čerpat výhody slevového systému. Zapojení rodin do projektu je bezplatné. Cílem projektu je také zvýšení informovanosti rodin o kulturních a sportovních událostech.

 

Popis projektu

Po registraci do projektu rodina obdrží kartu obdobnou kreditní kartě, na základě které může využívat slevy z oblasti kultury a sportu, nákupů (např. oděvy, elektronika, sportovní potřeby) a ostatních služeb (např. restaurace, ubytování, dovolené) u registrovaných poskytovatelů.

 

V soukromé sféře se slevy nejčastěji pohybují v rozmezí 5 % - 20 %. Příspěvkové organizace obcí, měst a kraje nabízejí až 50% slevu pro držitele Rodinných pasů. Největší slevy jsou nabízeny v oblasti volnočasových aktivit u poskytovatelů, kteří jsou příspěvkovými organizacemi Jihomoravského kraje, obcí a měst.

 

Cílová skupina

Projekt je určen pro rodiny (i neúplné), alespoň s jedním dítětem do 18 let, trvale žijící v Jihomoravském kraji. Registrace je ZDARMA.

 

Více informací

Bližší informace včetně možnosti registrace naleznete na webových stránkách www.rodinnepasy.cz.

Starší čísla časopisu Rodinka naleznete na webu rodinných pasů zde.

Rodinné pasy

 

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png