Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 22.4.2024, svátek má: Evženie

Jednání Pracovní skupiny Jihomoravského kraje pro rodinnou politiku

10.02.2014

 

Dne 13. 3. 2012 se v budově Krajského úřadu Jihomoravského kraje uskutečnilo setkání členů Pracovní skupiny JMK pro rodinnou politiku. Na programu jednání byly především následující body:

  1. Konkrétní realizace Akčního plánu pro-rodinných aktivit na r. 2012
  2. Informace ze setkání koordinátorů pro rodinnou politiku obecních úřadů obcí s rozšířenou působností a pověřených úřadů v JMK
  3. Různé

Úvodem setkání seznámila dr. Crhová členy pracovní skupiny s konkrétní realizací Akčního plánu pro-rodinných aktivit na r. 2012. V rámci jednání proběhla následně širší diskuze k naplňování jednotlivých aktivit Akčního plánu.

 

V dalším bodu jednání informovaly J. Crhová, B. Brabcová a M. Horáková o průběhu setkání s koordinátory pro rodinnou politiku obcí, jehož se dne 28. 2. 2012 zúčastnili také zástupci Pracovní skupiny JMK pro rodinnou politiku PhDr. Marie Oujezdská, Mgr. Ing. Vít Janků, Ing. Horáková a Mgr. Blanka Brabcová. Členové Pracovní skupiny JMK pro rodinnou politiku hodnotí pozitivně zájem koordinátorů uplatnit na úrovni obcí impulzy, které na uvedeném setkání zazněly. Tento vstřícný přístup potvrdilo také setkání s koordinátory Family pointů, které se konalo dne 6. března 2012.

 

V bodu Různé informovala Mgr. Brabcová o jednání zástupců prorodinných organizací na MPSV ve věci další podpory těchto organizací ze strany státu. Ing. Horáková informovala o připravované konferenci Sítě Mateřských center, která se bude konat dne 2. 4. 2012 na Krajském úřadu Olomouckého kraje.

 

Jitka Crhová

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png familyfriendlycommunity(2).jpg rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png logo.jpg partner_rodinnepasy(1).jpg partner_familypoint(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg seniorpoint_logo_podelne.jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg logo_header_min_1.png appp.png