Cookie Consent by Free Privacy Policy website
 
 

Rodinná politika Jihomoravského kraje

Dnes je: 6.10.2022, svátek má: Hanuš

Seminář k dotačním programům v oblasti rodinné politiky JMK 2012

10.02.2014

 

Dne 7.3.2012 se v budově Krajského úřadu Jihomoravského kraje uskutečnil z podnětu krajské koordinátorky Sítě mateřských center Ing. Markéty Horákové seminář, na kterém byli přítomní zájemci seznámeni s dotačními programy v oblasti pro-rodinné politiky pro r. 2012.

 

Administrátor krajských dotačních programů Mgr. Mičán při této příležitosti účastníkům semináře vysvětlil postup při podávání žádostí o dotaci v rámci dotačních programů „Podpora posilování rodičovských kompetencí, mezigeneračního soužití a prevence sociálního vyloučení rodičů pečujících o děti“ pro rok 2012 a „Podpora pro-rodinné politiky na úrovni obcí“ pro rok 2012. Na závěr setkání PhDr. Jitka Crhová seznámila přítomné s nejdůležitějšími informacemi z oblasti rodinné politiky Jihomoravského kraje a upozornila na klíčové dokumenty z této oblasti.

 

Jitka Crhová

 

Líbí se Vám tento článek?

 

 

Zpět

 

logo_jmk.png rodinny_svaz_cr_logo_200x100.png amrp_web.png ntm_logo.png logo_sousede_plus_web.jpg trojlistek_200.png seniorpoint_logo_podelne.jpg logo.jpg logo_audit_ffc.png partner_rodinnepasy(1).jpg partner_seniorpas(1).jpg partner_familypoint(1).jpg spokojeny_senior_web.png partner_luzanky.jpg partner_centrum.jpg logo_new_web.jpg